Charlie Sheen sonunda açıkladı

Tür : Röportaj Tarih : 24 Kas 2015, Sa 16:23 1494 Görüntülenme 0 Yorum
Charlie Sheen bir süredir Hollywood'u sallayan iddialara son noktayı koydu. Sheen, bu sabah ABD'deki NBC kanalında programına konuk olduğu Matt Lauer'e "HIV pozitif olduğunu" açıkladı.

Charlie Sheen bir süredir Hollywood’u sallayan iddialara son noktayı koydu. Sheen, bu sabah ABD’deki NBC kanalında programına konuk olduğu Matt Lauer’e “HIV pozitif olduğunu” açıkladı.

ABD’nin NBC kanalında sabah saatlerinde yayınlanan Matt Lauer’in sunduğu Today Show’a konuk olan Charlie Sheen yapılan testler sonucunda AIDS hastalığına sebep olan HIV pozitif taşıdığını söyledi.

Sheen “HIV pozitif olduğumu açıklamak için buradayım” diye konuştu.

50 yaşındaki aktör HIV’e gönderme yaparak “Bu özümsemesi çok zor olan üç harf” diye konuştu. Sheen “Acımasız eleştirilerin önüne geçmek için bu açıklamayı yapmak zorundayım” dedi.

Hastalığını dört yıldan bu yana bildiğini söyleyen Charlie Sheen “Kendimi kötü hissetmeye başladığım ilk dönemde beynimde tümör olduğunu sanıyordum” dedi.

İDDİALAR DÜN GECE BAŞLAMIŞTI

Geçen hafta gündeme bomba gibi düşen “Hollywood’un ünlü ve çapkın aktörlerinden biri HIV taşıyor” iddialarından sonra dün de bu aktörün Charlie Sheen olduğu konuşulmaya başladı.

National Enquirer dergisi HIV taşıyan ünlü ve çapkın aktörün Charlie Sheen olduğunu ileri sürdü. People dergisi de aynı iddiayı tekrarladı. Sheen’in bu sabah (salı) NBC News’dan Matt Lauer’e konuk olup kişisel bir açıklama yapacağının duyurulması da bu iddiaları güçlendirdi.

People dergisinin internet sitesinin haberine göre de ünlü Hollywood menajeri Howard Bragman da bu iddiaları doğrular nitelikte konuştu. Bragman ‘Bu röportaj insanların Sheen’e sempati duymasını sağlayacak. Ancak eski partnerlerinin tepkisi Sheen’i korkutuyor, bu da hafife alınacak bir konu değil’ diye konuştu.

People’ın haberine göre Bragman, Sheen’in tedavi olduğunu ve çevresindeki pek çok insanın da bunu bildiğini söyledi. Sheen’in HIV virüsü taşıdığını uzun zamandır bildiğini söyleyen Howard Bragman ‘Bu bemim için sürpriz olmadı. Sheen’in içinde bulunduğu zor durumu biliyorum ve bunun için üzgünüm’ dedi. Bragman Sheen’in yapacağı açıklamanın tüm dünya için öğretici olacağını söyleyerek ‘Bu, herkesi etkileyebilecek bir hastalık’ diye konuştu.

Aktör Martin Sheen’in oğlu ve Emilio Estevez’in de kardeşi olan 50 yaşındaki Charlie Sheen, hızlı hayatı ve yarattığı skandallarla biliniyor.

İlk evliliğini Donna Peele ile yapan Sheen daha sonra Denise Richards ile evlendi. Bu evliliği olaylı bir şekilde bitti.

Sheen, 2008 yılında Brooke Mueller ile evlendi. Fakat o evliliği de 3 yıl sonra bitti. Sheen son olarak bir porno yıldızı olan Brett Rossiile nişanlandı bir süre sonra da ayrıldı.

Sheen birkaç yıl önce de bir hayat kadınıyla kaldığı lüks bir otel odasında skandal yaratmıştı. Sheen’in genç kadını banyoyo kilitleyip tartakladığı ileri sürülmüştü. Bu sırada eski eşi Denise Richards ve iki küçük kızının da aynı otelde yan odada kaldığı basına yansımıştı.

Gerçek adı Carlos Irwin Estevez olan Sheen’in üç evliliğinden 4 çocuğu bulunuyor. Sheen’in Paula Profit adlı eski kız arkadaşından da yetişkin bir kızı var. Aktör, kızı Cassandra Jade Esteves’in düğününde böyle görüntülenmişti.

Charlie Sheen, bölüm başına 1.2 milyon dolar ile 2 milyon dolar arasında para kazandığı Two and a Half Men dizisinden de çalkantılı hayatı yüzünden kovulmuştu.

Dizinin yapımcısı Chuck Lorre’e yönelik ağır sözler sarf eden Charlie Sheen, Warner Bross firması aleyhine 125 milyon dolarlık tazminat davası açmıştı. Sheen, sonunda yapımcılarla 25 milyon dolara anlaştı. Sheen’in oynadığı karakter hayata veda edince onun yerine dizi kadrosuna Demi Moore’un eski eşi Ashton Kutcher katıldı.

Yorumlar >> 0

Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorum Yap

»

(yayınlanmayacak)