Gazetecilerden 'Havacılık ve Kadın' Yarışması

TAV Havalimanları Holding, Atasay Kuyumculuk, Tarkim Havacılık ve WOW İstanbul Otel de desteklediği "Havacılık ve Kadın' konulu yarışma; İstanbul Havalimanları Muhabirleri Derneği ile "airportladies. com' adlı havacılık internet sitesi tarafından organize edildi. Kadınların havacılığa bakış açılarını belirlemeyi hedefleyen etkinlik için başvurular 8 Mart 2011 Salı günü başlayıp 30 Nisan 2011 Cumartesi günü sona erecek.

Fotoğraf ve makale dalını kapsayan yarışmaya 18 yaşından büyük amatör veya profesyonel kadın makale yazarı ve fotoğrafçılar katılabilecek. Çekilen fotoğraflar 'jpeg' , hazırlanan yazılar da makale formatında 'CD' içerisinde; Akmaz Çeşme Sokak Mine Apt. No:11 Daire: 4 Beşiktaş/İstanbul adresine gönderilecek.

"Uçağın kokpitinde İstanbul turu"

Katılımcılar, en az 1makale ve havacılıkla ilgili çektikleri en fazla 2 kare fotoğraf gönderebilecek. Jüri tarafından değerlendirilecek eserler arasında dereceye girenler 8 Mayıs 2011 Pazar günü açıklanacak.

Başarılı olan katılımcılar, Cessna 172 model uçağın kokpitinde İstanbul turuna katılacak, sponsorlarca çeşitli ödüller verilecek. Ayrıca fotoğraflar Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş katındaki TAV Galeri'de sergilenecek.

Yarışmaya katılmak isteyenler, başvuru şartları hakkında '0212 258 55 59' numaralı telefon ile www. airportladies. com internet sitesinde detaylı bilgi alabilir.